Hakkımızda

Firmamız 1989 yılında kurulmuş olup, o zaman diliminden bu güne kadar ikinci el eşya sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar hazırlayarak faaliyetine devam etmektedir. İşimizin ne kadar hassasiyet içerdiği bilincinden hiç bir zaman ayrılmayarak mobilya, beyaz eşya ve elektronik eşya ürünlerinin .el olarak alım ve satımını yapmaktayız.

İstanbul merkezli olan çalışmalarımız eğitimli ve konusunda uzmanlaşmış kadromuz sayesinde kusursuz şekilde müşteriye yansımaktadır. Firmamızın İstanbul’un pek çok noktasında şube ve hizmet aracı mevcuttur. Bu araçlarımız aracılığı ile müşterimizi bizi İstanbul’un neresinden ararsa arasın, hiç vakit kaybetmeden bu müşterimizin isteklerini yerine getirmek amacı ile gayret sarf etmekteyiz.

Ev ve iş yerlerinin tüm mobilya, beyaz eşya ve elektronik eşya ihtiyaçlarını ucuz fiyata temin etmek adına hizmet kalitesini sürekli güncel tutmayı hedefleyen firmamızın alış ve satış mağazalarında sayısız ürün yelpazesi yer almaktadır. Amacımız bu ürünlerin bir tüketiciden diğer bir tüketiciye mağazamız vasıtasıyla çok uygun rakamlara ulaşmasıdır. Bu güne kadar sürdürdüğümüz bu hizmet yolunda bizi yalnız bırakmayan tüm kullanıcılara sonsuz teşekkür ederiz. Daha iyiyi, daha ucuza almanız adına buradayız.

© 2018: Küçükçekmece İkinci El Eşya | Spot Eşya ve Mobilya Alım | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress