Küçükçekmece İkinci El Eşya Alım Satım

Küçükçekmece İkinci El Eşya Alım Satım

İkinci el eşyaların firmamızca alınması adına öncelikle satma talebinde bulunacak müşterilerimizin ürün bilgilerini detaylı bir şekilde konusunda uzman olan firma personeline iletmeleri gerekmektedir. Bilgiler doğrultusunda uzman ekibimiz satmak istediğiniz ikinci el eşyanın değeri konusunda tarafınızı en hızlı sürede bilgilendirecektir. Sizin onayınız dahilinde ilgili eşyanız belirtilen gün ve zaman dilimi içinde bekletmeden adresinizden satın alınacaktır.

Nakliye Ücreti Almıyoruz

Ne ürün satışında, nede ürün alışında müşterimizden nakliye ücreti başlığı altında her hangi bir ücret asla talep etmiyoruz. İstanbul’un hangi noktası olursa olsun dilediğiniz vakit istemiş olduğunuz adrese gelerek ikinci el eşya alım aşamasını birlikte tamamlayabiliriz.

İkinci El Eşya Satışı

İkinci el eşyaların satışını yerimizde yani mağaza içerisinde gerçekleştiriyoruz. Ancak kullanıcılar zaman, zaman web sayfamızda paylaştığımız ürünlerden beğendiklerini de iletişim kanalları üzerinden ayırtarak satın alabilmektedir. Aslında bu eylem için bizler her zaman müşterilerimizin mağazamıza gelmelerini ve ürünleri yakından görmelerini önemli görüyoruz. Satılan her bir eşyanın kalitesini yakından görerek ve dokunarak almanın mutluluk hissi elbet bir başka olmaktadır. Küçükçekmece ikinci el eşya alım ve satım mağazamızda yüzlerce ürün yeni sahibini beklemektedir.

 

© 2018: Küçükçekmece İkinci El Eşya | Spot Eşya ve Mobilya Alım | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress